استانهای مرکزی و فارس میزبان بیشترین تعداد سیلوی لیپ

افتاحیه سیلوی ده هزار تنی
ژانویه 3, 2018
نمایش همه

استانهای مرکزی و فارس میزبان بیشترین تعداد سیلوی لیپ

سیلو سازان تهران - پروژه -3

سیلو سازان تهران - پروژه -3

مدیر اجرایی شرکت سیلوسازان تهران:
استانهای مرکزی و فارس میزبان بیشترین تعداد سیلوی لیپ

مهندس خلیلی؛ مدیر اجرایی شرکت سیلوسازان تهران(لیپ) درباره پروژه های شرکت سیلوسازان با سیستم لیپ به نگاشته گفت: از سال ۱۳۵۴ که این سیستم وارد ایران شده است تا کنون بالغ بر یکصد پروژه کوچک و بزرگ در دو بخش دولتی و خصوصی در اکثر نقاط میهن ساخته شده است، که شامل کارخانه های آرد وخوراک دام و طیور و آبزیان، پروژه هایی که صرفا جهت انبار و نگهداری مکانیزه غلات است و نیز در بخش صنایع برای انبار مواد گرانولی شیمیایی وسلیس وانواع پودرها می شوند.
خلیلی در ادامه گفت: اکنون در آذربایجان شرقی و نظرآباد کرج و مشهد مشغول به احداث پروژه هستیم. چند پروژه نیمه تمام نیز داریم که به علت عدم تامین اعتبار و عدم پرداخت وام های مصوب رها شده اند.
وی در خاتمه با اشاره به اینکه تا کنون بیشترین پروژه ها را در استان های مرکزی و فارس اجرا کرده ایم، خاطر نشان کرد: خوشبختانه همه پروژه های اجراشده در کشور مورد رضایت کارفرمایان محترم هستند و خیلی از آنها باگذشت چهل سال از عمر ساختشان همچنان مورد استفاده هستند. از آن جمله بهترین پروژه های ساخت سیستم لیپ میتوان به پروژه ۸۰ هزارتنی مجتمع صنعتی گوشت فارس تاریخ ساخت ۱۳۵۵ و 1356 ، آرد تابان سال ۱۳۵۶ ، کارخانه آرد تجارت رودسر ۱۳۸۵، آرد مینایی و خوراک دام دانه چین اراک در سال ۱۳۵۶ و ۱۳۵۸اشاره کرد. شایان ذکر است سیستم لیپ آلمان در ۹۰ کشور جهان از جمله ایتالیا، فرانسه، آلمان، آمریکا و چین اجرا شده و می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *